Bezpłatne kursy z LinkedIn

 

Ścieżka rozwojowa dla początkujących na LinkedIn

Ścieżka rozwojowa dla początkujących na LinkedIn Darmowe kursy, które znajdują się na tej stronie, są częścią kompleksowej ścieżki rozwojowej dla osób początkujących na LinkedIn.

W tabeli znajdziesz wykaz bezpłatnych materiałów edukacyjnych w kolejności, w której powinny byc realizowane ze wskazaniem czasu trwania danej formy wsparcia. Przyjrzyj się im, a następnie zaplanuj edukację. Uczyć możesz się we własnym tempie: możesz rozpoczynać kolejny kurs po ukończeniu poprzedniego, możesz wybrać tylko te, które cię interesują, możesz zacząć wszystkie jednocześnie (wymaga to zapisu na każdy kurs z osobna).

Materiały edukacyjne dostępne w ścieżce rozwojowej dla początkujących na LinkedIn
Nr Nazwa materiału Czas trwania
1 Darmowy webinar LinkedIn w praktyce 45 minut
2 Kurs z podstaw LinkedIn 5 lekcji z ćwiczeniami w 5 dni
3 Kurs z networkingu na LinkedIn 5 lekcji z ćwiczeniami w 5 dni
4 Kurs o aktywności na LinkedIn 5 lekcji z ćwiczeniami w 5 dni
5 Kurs dla rekruterów - wstęp 5 lekcji z ćwiczeniami w 5 dni

Biorąc udział w kursie, zapoznasz się z podstawami. Jeśli potrzebujesz pogłębić wiedzę, weź udział w pełnowymiarowym szkoleniu otwartym z LinkedIn lub jeśli jest Was więcej, np. chcesz przeszkolić zespół lub kilka osób w firmie - szkoleniu z LinkedIn dla firm, np.

Możesz też uczyć się LinkedIna samodzielnie, wybierając jeden z e-booków o LinkedIn mojego autorstwa (każdy wypełniony ćwiczeniami) lub decydując się na kurs online o LinkedIn.